Marshall İş Başvuru Formu

Marshall İş Başvuru FormuMarshall ülkemizinde aralarında olmak üzere bütün dünyada yaygın en iyi boya üreticilerinden birisidir. Eğer sizde önde gelen boya üreticilerinden olan Marshall’da çalışmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Türkiye’nin en çok kullanılan boya markası olan Marshall, ülkemizdeki inşaat artışları ile hızla büyümeye devam ediyor. Yeni yapılan inşaatlar, yenilenen evler ve ofisler boya konusunda Marshall’ı tercih ediyor. Bu nedenle Marshall büyümeye ve genişlemeye devam ediyor ve personele ihtiyaç duyuyor. Yetenekli ve becerili olan elemanlara Marshall iş imkanı sunuyor. Sizde genişleyen ve her geçen gün büyüyen Marshall şubelerinde görev almak istiyorsanız Marshall iş başvurusunu tamamlayın.Hızla büyüyen boya firması Marshall, 1954 yılında iş hayatına başladı. 20 kişi ile Topkapı’da boya üretimine başlayan firma ürettiği kaliteli boyaları ile sektöre hızlı giriş yaparak kendisini kanıtlamayı başardı. Türkiye’de açtığı yeni üretim şubeleri ile her geçen gün daha gelişen Marshall, ülkemizin lider boya markası haline geldi. Marshall ülkemizde yeni açmış olacağı Marshall üretim yerlerine eleman almaya hazırlanıyor. Sizde profesyonel bir markada satış ve fabrika çalışanı olarak görev almak istiyorsanız hemen Marshall İş Başvuru Formu nu gerçekleştirin.

Marshall İş Başvurusu

Sizlerin Marshall iş başvurusu hakkında bilgi alabilmesi için Marshall İnsan Kaynakları iletişim bilgilerini sitemizde yayınladık. Grup çalışması yapabilen, işinde kararlı ve dürüst adaylar Marshall’da eleman olarak çalışma fırsatı olacak. Sizde Marshall’a iş başvurusunda bulunmak ve açık pozisyonları görüntüleyebilmek için lütfen tıklayın. Veya Marshall Bize ulaşın kısmından soru sorabilir ve daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Marshall Bize Ulaşın sayfasına gitmek için hemen tıklayın.

Eğer aklınıza takılan sorular var ise aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaşabilir, diğer ziyaretçiler ile fikir alışverişi yapabilirsiniz. İş başvurusu için bol şanslar dileriz.82719_marshall_1-480x268

mrs3558_marshallluxe-parlak-marshall

 

 

Bir önceki yazımız olan O Ses Çocuklar Başvuru Formu - Acun Medya başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. aykut dedi ki:

    işbaşvurusuiçinvasıfsız

  2. bilal dedi ki:

    fabrika sahasında çalışmak istiyorum

  3. lale sevilmiş dedi ki:

    MARSHALL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ; bir arkadaşım için yönetici,müdür olarak iş başvurusu rica ediyorum daha önce bünyenizde çalıştı, 1 yıdır işsiz, Avrupa yakasında ERKEK 1969 DOĞUMLU LÜTFEN DİKKATE ALIN YETKİLİ OLARAK GEREĞİNİN YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ VE RİCA EDERİM .

BİR YORUM YAZ