ADİDAS İş Başvuru Formu

ADİDAS İş Başvuru FormuDünya devleri arasında yer alan ünlü spor markası Adidas, geçmişten bugüne verdiği kaliteli hizmet ile oldukça fazla tanınıyor. Yediden yetmişe birçok insan spor malzemeleri için Adidas’ı tercih ediyor. Gerek spor ayakkabı, eşofmanlar, spor araç gereçleri, formalar ve birçok buna benzer ürünleri bünyesinde barındırmasıyla müşterilerini memnun ediyor. Bu yüzden başarısını sürekli devam ettiren Adidas, ağını genişletiyor ve yeni mağazalar açıyor. Eğer sizde Adidas mağazalarında görev almak ve Adidas iş başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz.Adidas Spor Giyim

Ünlü spor giyim markası Adidas, 1924 yılında Adolf Dassler tarafından kurulmuştur. Ayrıca marka ismi olan Adidas, kurucusu Adolf Dassler isminden alınmıştır. Kuruluşundan sonra yoluna devam eden Adolf Dassler, Puma AG’nin kurucusu ve abisi Rudorf Dassler ile birlikte ayakkabı üretimine başlamıştır. Sonra başarısını devam ettiren Adidas, 2005 yılında 3.1 euro’ya rakibi Reebok’u satın almıştır.

Adidas İş Başvurusu

1924 yılında kurulan Adidas, yıllar boyunca kaliteli ve profesyonel hizmetini devam ettirerek vazgeçilmez spor markası haline gelmiştir. Başarısının ardından ağını genişleterek, yeni şubeler ve merkezler açarak hizmet kalitesini yükseltmiştir. Ayrıca ünlü spor markası Adidas, zamanla dünyanın en büyük spor üreticileri arasına girerek, başarısını tüm dünyaya kanıtlamıştır. Size yukarıdaki verdiğimiz kısa bilgileri okumanızı öneririz. Çünkü iş başvurusu yapacağınız kuruluş hakkında bir takım bilgilre bilmeniz size + (artı) puan kazandıracaktır.

Eğer gerekli bilgileri okuduysanız ve Adidas ailesine katılarak, Adidas iş başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Adidas iş başvurusu yapmak isteyen adaylar aşağıdaki bağlantı adresine tıklayarak, kariyer.net’teki açık pozisyonları (iş ilanlarını) görüntüleyebilir ve en uygun pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Adidas iş başvuru formu !

Adidas Spor Giyim Ürünleri

Hizmet hayatına ayakkabı ile başlayan ünlü spor giyim markası Adidas, zamanla ürün çeşitliliğini arttırarak, dünyanın en büyük spor üreticileri arasına girmiştir. Peki Adidas hangi ürünlerin hizmetini vermektedir ? Adidas spor giyim ürünleri nelerdir ?

– Basketbol
– Futbol- Golf
– Outdoor
– Tenis
– Koşu

gibi ve birçok buna benzer sporlar için ürün hizmeti sunmaktadır.

Adidas Maaşları Ne Kadar ?

Ünlü spor giyim markası Adidas’ın personelleri için verdiği ücretler pek bilinmiyor. Bu yüzden adidas maaşları hakkında bilgi paylaşımı yapamıyoruz. Fakat tahminlerimize göre ünlü markanın personellerine değer verdiğini düşünüyoruz.

Adidas_Logo

Bir önceki yazımız olan Penti İş Başvuru Formu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. yeliz dedi ki:

  sizinle çalışmak istiyorum.

 2. mustafa gürel dedi ki:

  sizin le çaısmak iştiyoruummmm…

 3. mehmetekiz dedi ki:

  Spor içerisinde biri olarak sizinle çok çalışmak istiyorum.

 4. Musa dedi ki:

  4 senedir boynerde konsinyeyim sizinle çalışmak istiyorum

 5. Gülsün dedi ki:

  Sizinle calısmak isterim

 6. Hacitutkun dedi ki:

  6 yil polarisde calistim calismak isterim sizin ailenizde.

 7. Firatbilen dedi ki:

  Sizinle calismak istiyorum

 8. erdemkocan dedi ki:

  3 çizgi hastasıyım sizinle çalışmak istiyorum

 9. mustafa dedi ki:

  ankara hangi şubesi olursaolsun

 10. Hakan dedi ki:

  18 yil ayakkabi mağazasinda calistim sizinle calismak isterim saygilar

BİR YORUM YAZ