AKBANK Personel Alımları

AKBANK Personel AlımlarıTürkiye’nin en büyük ve en gelişmiş bankalarından biri olan Akbank, Genel Müdürlük İş Birimleri ile Kurumsal ve Özel Bankacılık şubelerinde görev yapacak yönetici adayları aramaktadır. Eğer kariyer hedeflerin yüksek ise ve Türkiye’nin en iyi bankalarından birinde çalışmak istiyorsanız, bu ilan tam size göre olabilir. İsterseniz aşağıdaki Akbank eleman alımı konusunu inceleyebilir ve Akbank Yönetici alımı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.Akbank Kariyer

1948 yılında Adana ilinde kurulan Akbank, bölgedeki pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacı ile kurulmuştur. Aralarında Hacı Ömer Sabancı’nın da bulunduğu bir grup iş adamı tarafından kurulan Akbank, bir özel bankadır. Yaklaşık 94 milyar dolar ciro ile Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi haline gelmiştir. Ayrıca Brand Finance tarafından düzenlenen “Dünyanın En Değerli 500 Banka Markası” araştırmalarında 3 kez üst üste “Türkiye’nin en değerli bankası” olmuştur. Türkiye’nin en değerli bankası ünvanını elde eden Akbank, dünyanın en değerli 500 banka markası arasında 94. olmuştur. Yaklaşık olarak 986 şubesi ve 4.100 atm’si bulunmaktadır.

Akbank Personel Alımı Aranan Şartlar

  1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  2. 1987 ve daha sonrasında doğmuş olmak.
  3. Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak.
  4. Çok iyi derecede İngilizce bilmek.
  5. Üniversitelerin örgün eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olmak.
  6. Yeni mezun olmak veya mezuniyet sonrası tam zamanlı (full time) iş yada işlerde maksimum 2 yıl iş deneyimine sahip olmak.
  7. Akbank tarafınca 2015 yılında yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış olmak.
  8. Akbank tarafında daha önce yapılan işe alım sınavlarının sözlü mülakat aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak.

Akbank Yönetici Adayı Başvuru Formu

Akbank yönetici adayı başvurusu yapmak isteyen adaylar, başvurularını 12 Şubat 2015 ve 8 Mart 2015 tarihleri arasında tamamlamaları gerekmektedir. Adaylar başvurularını, 8 Mart 2015 tarihine kadar “http://gozumyuksekte.akbank.com” internet adresinden yapacaklardır. Eğer tam zamanlı yönetici olarak çalışmak istiyorsanız ve Akbank Genel Müdürlük İş Birimleri ile Kurumsal ve Özel Bankacılık şubelerinde iyi bir kariyer yapmak istiyorsanız, yukarıdaki internet adresini kullanınız.

Akbank personel alım ilanı için sorularınızı, görüşlerinizi ve önerileriniz aşağıdaki yorum kısmından iletebilirsiniz. Diğer bankaların personel alım ilanlarını görüntülemek için ise sitemizin banka personeli alımları kategorisini inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bimeks Part Time Ve Full Time Personel Alımları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ