Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel AlımıAnkara Üniversitesi, yaptığı açıklamaya göre toplamda 115 sözleşmeli personel alımı yapacak. Toplamda 115 sözleşmeli personel alacak olan Ankara Üniversitesi, 96 hemşire, 8 sağlık teknikeri, 5 anestezi, 2 fizyoterapi, 2 patoloji, 1 odyolog ve 1 dil ve konuşma terapisti alanlarında alım yapacak. Eğer sizde yukarıdaki alanlardan birinde çalışmak istiyorsanız ve sağlık sektöründe iyi bir kariyer yapmak istiyorsanız bu iş tam size göre. Dilerseniz aşağıdaki adımları inceleyebilir, sizde Ankara üniversitesi sözleşmeli personellerinden biri olabilirsiniz.Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alımı

Bu yıl sağlık sektöründe personel alımı yapacak olan Ankara Üniversitesi, 96 hemşire alımı yapacak. Sizde 96 hemşireden biri olmak istiyorsanız ve gerekli şartları karşılıyorsanız, Ankara Üniversitesinde sözleşmeli olarak görev alabilirsiniz. Aynı zamanda 96 hemşirenin yanında 8 sağlık teknikeri, 5 anestezi, 2 fizyoterapi, 2 patoloji, 1 odyolog ve 1 dil ve konuşma terapisti alanlarınada başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımları

Hemşire

KPSSP3 puan türü ile 96 hemşire alımı yapılacaktır. Alınacak hemşire adaylarında ise lisans düzeyinde eğitim veren hemşirelik mezunu olmak ve 01.01.1984 ve sonrası  doğumlu olmak gerekmekterdir.

Anestezi Teknikeri

KPSSP93 puan türü ile 5 anestezi teknikeri alımı yapılacaktır. Alınacak anestezi teknikeri adaylarında ise Meslek Yüksekokul anestezi mezunu olmak ve 01.01.1984 ve sonrası  doğumlu olmak gerekmekterdir.

Sağlık Teknikeri

KPSSP93 puan türü ile 8 sağlık teknikeri alımı yapılacaktır. Alınacak sağlık teknikeri adaylarında ise Meslek Yüksekokul Tıbbi Görüntüleme Teknikleri mezunu olmak ve 01.01.1979 ve sonrası  doğumlu olmak gerekmekterdir.

Odyolog

KPSSP3 puan türü ile 1 odyolog alımı yapılacaktır. Alınacak sağlık teknikeri adaylarında ise Odyolog lisans mezunu olmak gerekmekterdir.

Fizyoterapi Teknikeri

KPSSP93 puan türü ile 2 fizyoterapi teknikeri alımı yapılacaktır. Alınacak fizyoterapi teknikeri adaylarında ise Meslek Yüksekokul fizyoterapi mezunu olmak gerekmekterdir.

Dil ve Konuşma Terapisti

KPSSP93 puan türü ile 1 dil ve konuşma terapisti alımı yapılacaktır. Alınacak dil ve konuşma terapisti adaylarında ise lisans düzeyi dil ve konuşma terapisti mezunu olmak gerekmekterdir.

Patoloji Teknikeri

KPSSP93 puan türü ile 2 patoloji teknikeri alımı yapılacaktır. Alınacak fizyoterapi teknikeri adaylarında ise Meslek Yüksekokul patoloji laboratuar mezunu olmak ve 01.01.1984 ve sonrası doğumlu olmak gerekmekterdir.

Daha fazla bilgiye aşağıdaki bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz. Veya kafanıza takılan sorular var ise aşağıdaki yorum kısmından sorabilirsiniz. Bol şanslar dileriz.

Bağlantı adresi : http://personeldb.ankara.edu.tr/

hemsire-4

1176363381sabf

Bir önceki yazımız olan Kan Grubu Kartı Nereden ve Nasıl Alınır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ