AVİVASA İş İlanları

AVİVASA İş İlanlarıSabancı ve Aviva Plc. gibi iki büyük şirketin ortaklığından oluşan Avivasa, Türkiye’nin lider bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketidir. Ayrıca 1300 çalışanı ile hizmetlerini daha üst seviyeye çıkarmaktadır. Ve daha iyi hizmet sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için personel alımına ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin her yerinde görevlendirmek üzere genç yetenekler aramaktadır. Eğer sizde Türkiye’nin lider şirketlerinden birinde çalışmak istiyorsanız ve iyi bir kariyer düşünüyorsanız, Avivasa iş ilanları size göre olabilir.Avivasa İş Başvuru Şartları

  • Fakülte (4 yıllık) mezun olmak ya da ilgili Meslek Yüksek Okullarından mezun olmak,
  • Kariyerini satış doğrultusunda yapmayı hedeflemek,
  • Askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli olmak,
  • Gelişime ve büyümeye açık,
  • Organize etmeye yatkın,
  • İkna kabiliyeti yüksek,
  • Etkileme gücüne sahip,
  • Başarı odaklı,
  • Müşteri yönetimi konusunda başarılı

Ayrıca Avivasa, Bankacılık/Sigortacılık alanında en az iki yıl tecrübe edinmiş lise mezunlarınada iş imkanı sağlıyor. Eğer lise mezunuysanız ve Bankacılık/Sigortacılık alanında 2 yıl satış deneyimi kazandıysanız, Avivasa iş başvurusu ilanına katılabilirsiniz.

Avivasa Finansal Danışman Alımı

Sabancı ve Aviva Plc, ortaklarından oluşan Avivasa yeni finansal danışmalar arıyor. Finansal danışman olarak görev yapmayı hedefliyorsanız ve Avivasa ailesine katılmak istiyorsanız, Avivasa İnsan Kaynakları aracılığı ile daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avivasa İş Başvuru Formu

Yukarıdaki şartları karşılıyor ve sizde Avivasa ailesine katılmak istiyorsanız, yapmanız gereken oldukça basit bir işlemdir. Avivasa, internet üzerinden başvuruları almaktadır. Eğer bir CV’niz yok ise hemen 2014 CV Örnekleri konumuzu inceleyebilir, var ise aşağıdaki bağlantı adresinden hemen başvuru yapabilirsiniz.

Buraya tıklayarak Avivasa açık pozisyonları görüntüleyebilir ve istediğiniz pozisyona hemen başvuru yapabilirsiniz. Aşağıdaki yorum kısmından ise fikirlerinizi ve düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

fft99_mf966017

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ