CarrefourSa 2500 Personel Alımı ve İş Başvurusu

CarrefourSa 2500 Personel Alımı ve İş BaşvurusuHer geçen gün daha fazla büyüyen ve ağını genişleten CarrefourSa, 2015 yılında 2500 personel alımı daha yapacak. Önceki günlerde personel alımı yapımı ünlü market zinciri, bu sefer 2500 eleman alacak. Peki CarrefourSa 2500 personel alımı ne zaman yapılacak ? Kimler CarrefourSa iş başvurusu yapabilecek ? Detaylar yazımızda…CarrefourSa 2500 Eleman Alımı 2015

CarrefourSa, Sabancı Holding bünyesinde bulunan ve çoğu vatandaş tarafından tercih edilen dev market zincidir. Ülkemizin hemen hemen her yerinde hizmet vermekte ve her geçen gün şube sayısını arttırmaktadır. Şube sayılarını ve hizmet kalitesini arttırmakta olduğu için yeni takım arkadaşları aramaktadır. Fakat bu konu hakkında bilgi paylaşımı yapan CarrefourSa, eleman bulmada zorlandıklarını ifade etti. Özellikle manav, kasap ve şarküteri elemanlarında sıkıntı çektiklerini belirtti.

CarrefourSa İş İlanları

Önceki günlerde personel alımı gerçekleştiren Carrefoursa, geçen yıl 100’e yakın market açmıştı. Bu sayede 4500 kişiye iş ihtiyacı sağlamıştı. Bu yıl ise 200 market açmayı hedeflemekte ve 2500 kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Eğer iş arıyorsanız ve CarrefourSa’da kariyer yapmak istiyorsanız, başvuru yapmanızı öneririz. Eleman bulmada zorluk yaşayan CarrefourSa, başvurularınızı onaylayacağını düşünüyoruz.

CarrefourSA

CarrefourSa iş ilanlarını görmek ve CarrefourSa iş başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantı adresini kullanınız. Buraya tıklayarak, CarrefourSa iş ilanlarını görüntüleyebilir ve istediğiniz açık pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Güvenlik Görevlisi Alımları ve İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Muhammed dedi ki:

  Kasap

 2. Muhammed dedi ki:

  Kasap ustası

 3. Mehmet dedi ki:

  Reyon +manav

 4. Yakup dedi ki:

  Balık ustası

 5. Selmadag dedi ki:

  Şarküteri veya ekmek reyonunda çalışabilirim 6 yıllık deneyimim var

 6. Selmadag dedi ki:

  Şarküteri veya ekmek reyonunda çalışabilirim 6 yıllık deneyimim var manavda olabilir tam

 7. Erkan dedi ki:

  13 yıllık market deneyimim var kasap

BİR YORUM YAZ