Domino’s Pizza İş İlanları

Domino’s Pizza İş İlanlarıDünyada ve ülkemizde hizmet vermekte olan Domino’s Pizza, yediden yetmişe bir çok kişinin en çok tercih ettiği pizzacılardan bir tanesidir. Ürünleri ve verdiği hizmet ile bugünlere kadar gelmiş ve ağını genişletmiştir. Şimdilerde ise birçok şubeye ulaşmıştır. Eğer sizde hızla büyüyen ve gelişen Domino’s Pizza ağında yer almak ve Domino’s Pizza’da kariyer yapmak istiyorsanız, aşağıdaki Domino’s Pizza İş Başvurusu alanını inceleyebilirsiniz.Domino’s Pizza Kariyer

10 Haziran 1960 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan ve hizmet yılına başlayan Domino’s Pizza, adından anlaşıldığı gibi bir pizza dağıtım kuruluşudur. 1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. Açıklanan verilere göre Domino’s, dünyanın en büyük pizza dağıtım yapan şirketidir. (Evlere pizza dağıtım) Ayrıca Amerika’nın ikinci en büyük pizza zinciridir. Dünyada yaklaşık 55 ülkeden fazla 9.000 bine yaklaşık şubesi vardır. Her geçen gün ağını genişletmekte ve hizmet ağını geliştirmektedir. Yaklaşık 145.000’e kadar Domino’s Pizza personeli mevcuttur.

Domino’s Pizza İş Başvuru Formu

Dünyada ve ülkemizde çok sevilen pizza şirketi Domino’s Pizza, yeni takım arkadaşları arıyor. Eğer sizde Domino’s Pizza’da çalışmak ve Domino’s Pizza iş ilanları görüntülemek istiyorsanız, aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Aşağıda paylaştığımız bağlantı adresi ile Domino’s Pizza açık pozisyonları görüntüleyebilir ve size en uygun alana başvuru yapabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi Domino’s Pizza iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız.

Domino’s Pizza Açık Pozisyonlar

Domino’s Pizza aşağıdaki alanlarda ve daha farklı bir çok alanda yeni takım arkadaşları aramaktadır. Detaylı bilgi için Domino’s Pizza İnsan Kaynakları sayfasını inceleyebilirsiniz.

  • Kalite Teknikeri
  • Muhasebe Uzmanı
  • Sürücü (A2 ehliyetli)
  • Restoran Yöneticileri
  • Üst Düzey Yönetici Asistanları
  • Restoran Personeli
  • Yönetici Asistanları

 

Domino’s Pizza İletişim

Domino’s Pizza ile iletişime geçmek için Domino’s Pizza resmi internet sitesinden mail adresini veya telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Gerekli Domino’s Pizza iletişim bilgileri resmi internet sitesinde yer almaktadır.

Konu hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından iletebilirsiniz. Böylece diğer adaylardan fikir alabilir ve daha sağlıklı bir şekilde Domino’s Pizza iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru Adresi ekibi olarak bol şanslar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Esra Erol Evlilik Başvuru Formu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ