FİNANSBANK İş İlanları ve Başvuru Formu

FİNANSBANK İş İlanları ve Başvuru FormuHer geçen gün büyüyen ve müşteri memnuniyetini profesyonel şekilde sunan Finansbank, yatırım bankası olarak oldukça tanınıyor. Genç, dinamik ve yetenekli personeliyle sunduğu kaliteli hizmet, bankayı hedeflediği alana taşıyor. FinansBank, ülkemizin yanı sıra tüm dünyada da kaliteli hizmetini sürdürmektedir. Eğer sizde her geçen gün büyümeye doğru giden geleceğin Bankasın’da çalışmak istiyorsanız, yazımızı takip edin ve size uygun olan FinansBank Açık Pozisyonlara hemen başvurunuzu yapın.1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan Finansbank, ülkemiz başta olmak üzere bütün dünyada faaliyetini profesyonel bir şekilde sürdürmektedir. Toplamda 4 şube olarak 1995 yılına kadar dayanan ve büyüme şekli diğer bankalara oldukça farklı olan bir banka konumunda kalmayı başarmıştır. 1995 yılından sonra müşteriye sunmuş olduğu kaliteli hizmet nedeniyle bir çok şubeye ulaşmıştır. Türkiye’de şimdiye kadar yaklaşık 673 tane şubesi bulunan Finansbank, gelişimini ve yükselişini böyle kanıtlamıştır. 2006 yılında ise Yunanistan’ın en büyük bankalarından biriyle ortaklığı bankayı farklı hedeflere taşımıştır. Ayrıca 673 den fazla şube, 14 binden fazla personel ve 3000’e yaklaşık ATM merkezi ile başarısını sürdürmeye devam ediyor.

Finansbank Personel Alımı

– Finansbank, personel alımını yıllık plan dahilinde gerçekleştirmektedir.

– Başarılı çalışanlarını başarılarını sürdürdükleri takdirde üst kademelere kadar çıkarmaktadır.

– Yerleştirme, pozisyonlar bazında belirlenmiş kriterler ve metodlar ile en doğru şekilde yapılmaktadır.

Finansbank İnsan Kaynakları – İş Başvurusu 2014

Kariyerinde yükselmek isteyenlere sınırsız hak tanıyan Finansbank, kadro ihtiyaçları dahilinde deneyimli personel alımı yapmaktadır. Personel adayların üniversitelerin 4 yıllık fakülte bölümünden mezun olması ve eğitim aldıkları alan doğrultusunda deneyimli olması gerekmektedir. Ayrıca adaylarda pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere sahip olup olmadıkları aranmaktadır.

Yeni mezunlar bazı sınav ve mülakatların sonucunda Finansbank’ta aşağıdaki alanlara girebiliyor.

– Çağrı Merkezi Kadroları
– Management Trainee
– Müfettiş Yardımcısı
– Şube Satış ve Operasyon Kadroları
– Sales Trainee

Finansbank Stajyer Alımları 2014

Personel alımlarının yanı sıra staj programları için öğrenci alımlarıda yapılmaktadır. Sende deneyimli bir yatırım bankasında staj yapmak istiyorsan hemen tıkla ve detaylı bir bil al.

Finansbank İş Başvuru Formu

İşinin lideri olan Finansbank’ta öncelik genç ve dinamik çalışanlarıdır. Ayrıca çalışanları için profesyonel bir ortam hazırlamakla birlikte, çalışma şartlarıda sunuyor. Eğer sizde bir Finansbank çalışanı olmak istiyor ve kariyerinizde yükselmek istiyorsanız hemen tıklayın ve açık pozisyonlara başvurunuzu yapın.

finansbank_logo_amblem_gorsel

Finansbank Açık Pozisyonlar için tıklayın.

Daha detaylı bir bilgi için aşağıdaki yorum kısmından bilgi alabilir, diğer ziyaretçiler ile fikir alışverişi yapabilirsiniz.

fbs-620x350

Bir önceki yazımız olan İETT İş Başvuru ve Şöför Alımları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ