Garanti Bankası Stajyer Öğrenci Alımı

Garanti Bankası Stajyer Öğrenci AlımıEğer sizde profesyonel bir yerde stajyerlik yapmak, kendinize bir şeyler katmak ve iş sahibi olmak istiyorsanın bu yazımız tam size göre çünkü size önerebileceğimiz ve stajyer alımı yapan bir profesyonel bir banka var. Evet, Garanti Bankası. Sizde Garanti Bankası Stajyerlik Başvurusu yapmak istiyorsanız yazımızı takip edin.Eğer hala okuyorsanız ve staj yapmanız gerekiyorsa Garanti Bankası sizin için iyi bir örnek sayılabilir. Bankacılık konusunda bir şey bilmiyorum, peki bu iş nasıl olacak diye soruyorsanız cevaplayalım. Garanti Bankası uzman personel kadrosu ile sizi sıfırdan bankacılık konusunda yetiştiriyor ve iş sahibi olmanızı sağlıyor. Ayrıca üç farklı staj programı sunan Garanti Bankası, sizlerin iyi bir bankacı olarak çıkmasını istiyor.

İnternetten az çok topladığımız bilgilere göre kısaca açıklamak gerekirse Garanti Bankası, size Genel Müdürlüğü, Bölge Müdürlüğü ve şubelerde staj yapma imkanı sunuyor. Ayrıca dediğimiz gibi üç farklı staj programı sunuyor dilerseniz kısaca onları inceleyelim ve sonra başvuruyu yapalım.

Genç Garanti Staj Programı

Genel Müdürlüklerde 6-10 hafta arasında bir eğitim programı verilir. İhtiyaç için talep edilen stajyerlik programıdır.

Garanti Deneyim Staj Programı

Kendisini pazarlama ve satış konusunda daha iyi olduğunu düşünen adaylar, 6-10 hafta arasında, 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında Bölge Müdürlükleri’nde eğitim alırlar.

Temel Bankacılık Staj Programı

15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında bir aylık süre ile eğitim alırlar. Bu öğrenciler banka şubelerinde görev alırlar.

Garanti Bankası Stajyer Başvuru Formu

Sizde Garanti Bankası tam bana göre diyorsanız ve staj programını orada yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Diğer kullanıcılar ile fikir alışverişi yapmak istersenizde sayfanın altındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

garanti bankası staj

Bir önceki yazımız olan Evim Şahane Başvuru Formu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ