İş Bankası Personel Alımı

İş Bankası Personel AlımıTürkiye’de en çok tercih edilen bankalardan biri olan İş Bankası, bireysel ve ticari bankacılık hizmeti veren en büyük özel banka ünvanı taşımaktadır. Ayrıca Mustafa Kemal Atatürk yönergeleri ile 1924 yılında kurulmuş olup, Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankasıdır. Verdiği kaliteli hizmet ve uygulamaları ile vatandaşların beğenisini kazanmış, dünyada en büyük 118. bankası olmuştur. Şimdilerde ise kendini daha fazla geliştirmiş 25’i yurt dışında olmak üzere 1.350 şubeye ulaşmış ve 24 bini aşkın personeli bulunmaktadır. Eğer sizde Türkiye’de ve dünya üzerinde her geçen gün büyüyen ve hızla gelişen İş Bankası’nda çalışmak istiyorsanız, aşağıdaki İş Bankası iş ilanları detaylarını inceleyebilirsiniz.İş Bankası Takım Arkadaşları Arıyor !

Türkiye üzerinde oldukça fazla ilde bulunan ve aktif olan Türkiye İş Bankası, Ankara, İstanbul, Diyarbakır, Batman, Şırnak, Mardin ve Siirt’te bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere İş Bankası personel alımı yapacaktır.

Türkiye İş Bankası İş Başvuru Formu

İş Bankası için iş başvurusunda bulunan adaylar genel yetenek testi, mülakat ve belge hazırlama aşamalarından geçirilecektir. Bu aşamalardan başarılı olarak geçen adaylar ise uygun pozisyonlara yerleştirilerek, memur pozisyonunda görevlendirilecektir.

Adaylar başvurularını ise İş Bankası resmi web sitesi üzerinden yapacaktır. Yani İş Bankası başvuru için adaylar, “ik.isbank.com.tr” internet adresi üzerinde yer alan İş Başvuru Formu kısımından yapacaktır. Daha detaylı bilgi için İş Bankası İnsan Kaynakları adresini ziyaret edebilirsiniz. Eğer, diğer bankalara iş başvuru yapmak istiyorsanız sitemizin banka personel alımları kısmını inceleyebilirsiniz.

is-bankasi-640x360

Konu hakkında düşünceleriniz ve önerileriniz var ise aşağıdaki yorum kısmından belirtebilir, diğer ziyaretçiler ile fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Raporu Nasıl ve Nereden Alınır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ