İş Bankası Yeni Mezun İş İlanları

İş Bankası Yeni Mezun İş İlanlarıÜniversitelerden son sınıfların mezun olması ile yeni mezun iş ilanları sayısı giderek artmaya başladı. İş Bankası 8 Temmuz 2015 tarihine kadar mezun olabilecek adaylar arasından düz memur alımı, 2015 Ağustos  ayı içinde mezun olabilecekler arasından Bilgi Teknolojileri  Sistem Uzmanı ilanı yayınladı. Düz memur alım ilanı sık sık yayınlanmakta. İllerde oluşan kadro ihtiyacı olan şubeler için sık sık alım yapılmakta. 

İŞ BANKASI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

 

– Herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımayan,

– Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olan,

– Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olan,

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı,

 

– Kamu haklarından yoksun olmayan,

 

İŞ BANKASI İŞE ALIM SÜRECİ NASIL ?

 

– Adaylar öncelikle elektronik ortamda başvuruda bulunurlar. İş Bankasının internet sitesinden başvuru formunu doldurun. Başvuru şartları arasında pozisyonlara göre ingilizce, bazı sertifikalar, en az üniversite mezunu olmak, sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde çalışmaya elverişli olmak, kamu haklarından yoksun olmamak gibi şartları var.

– Başvurusu uygun görülen adayları yazılı sınav bekliyor olacak. Hemen hemen her pozisyon için ayrı bir sınav yapılmakta.

– Yazılı sınavı başarı ile geçen adayları mülakat aşaması bekliyor. Kurumsal şirketlerde bu süreç adaylar için biraz zordur. Sizi epey zorlayacaklardır. Bazı açık pozisyonlar için birden fazla mülakat olma ihtimali de vardır.

– Tüm aşamaları başarı ile geçtiğinizde “belge hazırlama” dönemine giriyorsunuz sizden istenilen başvuru şartlarındaki belgeler, sertifikalar insan kaynaklarına teslim edilerek yeni işinize başlıyorsunuz.

 

İş Bankası ile ilgili iş ilanları, tüm açık pozisyonları görmek için http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx      adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Raporu Nasıl ve Nereden Alınır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ali dedi ki:

    Universite mezuniyim iş ihtiyacim var

BİR YORUM YAZ