İş Başvurusu Yapılabilecek Şirketler

İş Başvurusu Yapılabilecek ŞirketlerBu yazımızda hangi şirkete iş başvurusu yapmalıyım ? diye düşünen kişiler için bir çok firma ismi paylaştık. Dünyanın en önde gelen şirketleri, şubeleri en çok bulunan markalar ve en çok personel ihtiyacı duyulan markalar aşağıda sizler için listelenmiştir. Eğer acil bir şekilde iş arıyorsanız veya kolay bir şekilde iş sahibi olmak istiyorsanız, aşağıdaki firmalara başvuru yaparak başlayabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğim gibi aşağıda verilen bir çok şirket sürekli ağını genişlettiği için personel ihtiyacı duyuyor. Ayrıca çok şart aranmaksızın iş başvurularınızı onaylayabiliyor. Peki hangi şirketler personel alımı yapıyor ? Hangi şirket iş başvurusu kabul ediyor ?Ülkemizin günden güne gelişmesi ile bir çok dünya devi, Türkiye’ye yatırım yapmaya başladı. Yatırım için Türkiye’nin iyi seçim olduğu belirten lider markalar bir çok Avm ve yürüyüş yollarına mağaza açarak ilk adımlarını attı. Bu yüzden yeni açılan şubeler ve mağazalar için personel alımları başladı. Eğer sizde iş sahibi olmak istiyorsanız, aşağıdaki firmaları araştırarak işe başlayabilirsiniz. Hangi sektörde kendinizi deneyimli veya ilgili hissediyorsanız, o markaya iş başvurusunda bulunmanızı öneririz. İşte sizlerin iş sahibi olabilmesi için hazırlanan liste…

Hangi Şirkete İş Başvurusu Yapmalıyım

Vatan Bilgisayar : Yeni açacağı şubeler için personel ihtiyacı duyan Vatan Bilgisayar, kendisini teknoloji alanında geliştirmek isteyenlere kariyer fırsatı sunuyor. Eğer bilgisayar gibi teknolojik aletlere meraklı iseniz Vatan Bilgisayar size göre olabilir.

Migros : Yeni şubeleri için personel alımı yapan Migros, hali hazırda olan şubelerin yoğunluğunu hafifletmek içinde personel alımı yapıyor.

Gold : Vatan Bilgisayar gibi teknolojik aletler hizmeti veren firma Gold, hali hazırdaki şubelerde yoğunluğu hafifletmek ve yeni açacağı şubelerde görevlendirmek üzere personel arkadaşları arıyor.

Penti : Piyasaya öğretmen çorabı markası ile giriş yapan ve kısa sürede marka haline gelen Penti, yeni personel arkadaşları arıyor. Eğer giyim sektöründe kariyer yapmak istiyorsanız, Penti iş başvurusu yapabilirsiniz.

LC Waikiki : Giyim sektöründe her gün gelişen ve yediden yetmişe bir çok kişi tarafından tercih edilen lider firma LC Waikiki, özellikle mağaza yoğunluğunu hafifletmek üzere yeni personel arkadaşları arıyor. Giyim sektöründe kariyer yapmak isteyen adaylar, LC Waikiki iş başvurusu yapabilir.

Bimeks : Hızlı bir şekilde piyasaya girerek, kaliteli ürün hizmeti veren Bimeks, yeni açacağı şubelere ve büyük mağazalara personel arkadaşları arıyor. Teknoloji konusuna ilgili personel adayları için Bimeks iyi bir fırsat olabilir.

CarrefourSa : Ürün çeşitliliği ile popüler olan marka CarrefourSa, hazırda bulunan büyük mağazaları ve yeni açacağı mağazalar için takım arkadaşları arıyor. Eğer yoğunluğu seviyorsanız, CarrefourSa sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Koton : Dünyaca ünlü giyim markası Koton, mağazalarında görevlendirmek üzere personel adayları arıyor. Eğer bir giyim firmasında kariyer yapmak istiyorsanız, Koton’u tercih edebilirsiniz.

lcwaikiki_logo Bimeks_FOTOMigros-2013-yili-personel-ve-eleman-alimlari

Yukarıda paylaşılan başlıca firmaların devamı sonraki günlerde eklenecektir. Daha fazla iş ilanları için sitemizi güncel olarak takip etmenizi öneririz. Konu hakkında düşünce ve önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmından ifade edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Raporu Nasıl ve Nereden Alınır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mehmet zengin dedi ki:

    İşe gerçekten çok ihtiyacım var

  2. Yasemin dedi ki:

    Acıl işe ıhtıyacım var yardımcı olursanız allah razı olsun dıyorum

BİR YORUM YAZ