İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel AlımıTürkiye Cumhuriyeti İstanbul Üniversitesi rektörlüğü sözleşmeli personel alımı yapacak. Eğer sizde İstanbul Üniversitesi personellerinden biri olmak istiyorsanız yapmanız gereken çok kolay. İstanbul Üniversitesinin kendi tarafınca yayınlamış olduğu yazıyı sizinle paylaştık, sizde gerekli bilgileri alın ve hemen başvurunuzu yapın.İstanbul Üniversitesi Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi, Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezleri’nde çalıştırmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tanh ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’ da yer alan ek 21nci maddenin (b) fıkrasına göre 2012 KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

İstanbul Üniversitesi Personel Alımı Şartları

– Başvuracak olan adaylar 657 sayılını Kanunun 48.maddesinde belirtilmiş olan şartlar aranmaktadır.

– Sosyal Güvenlik kurumlarının herhangi birinden emekli ve yaşlı maaşı almamak.

– Bütün pozisyonlarda haftalık çalışma saatleri 40 saati aşmayacak, bulunduğu birimin belirlediği saatler uyacak. Gece olsada dahi çalışmayı kabul edecek.

– 2012 KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı)’na girmiş olması gerekmektedir.

– 2012 KPSS Önlisans mezunları B grubu için KPSS-P93 puan türünden 50 ve üzeri puan almak.

– Sözleşmeli personel olarak çalışan adaylar görevinden istifa ettiği günden sonra 1 yıl başvuru yapamaz.

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Formu

Adayların, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) adresindeki, başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurup, Başvuru İçin Gerekli Belgeler’i alarak Personel Daire Başkanlığına giderek başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru sonucunda KPSS Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM’den teyit edilecektir. Sadece bir pozisyon için aranılan kod belirtilerek başvuru yapılacaktır. E-posta gibi başka şekil başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. Birden fazla başvuru yapan aday ise geçersiz sayılacaktır. Sonuçlar ise KPSS puan sıralamasına göre İstanbul Üniversitesinin kendi web adresi olan www. istanbul.edu.tr‘de yayınlanacaktır.

Not: Gerçekğe aykırı olan aday başvuruları asla kabul edilmeyecektir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

1 – Fotoğrafın belirgin olduğu başvuru formu,

2 – T.C Kimlik fotokopisi ve aslı

3 – Mezuniyet diploma fotokopisi ve aslı,

4 – 2012 KPSS B grubu sınav sonuç belgesi.

 İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları

Başvuru yapan adayların başvuruları incelendikten sonra onaylanan (kabul edilen) adaylar İstanbul Ü. kendi sitesi olan www. istanbul.edu.tr adresinden açıklanacaktır. Aynı zamanda başvuruları kabul edilen adayların listesi, iş için gerekli evrakları ve başvuru bilgileri’de www. istanbul.edu.tr adresinde yayınlanacak. Daha detaylı bir bilgi için tıklayın. Eğer kafanıza takılan bir soru var ise aşağıdaki yorum kısmından diğer ziyaretçilere sorular sorabilirsiniz. Bol şanslar dileriz.”

İstanbul-Üniversitesi-Sözleşmeli-Personel-Alım-İlanı

isstuniv

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Servis ve Banko Görevlisi Alımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yalcin dedi ki:

    Basvurda bulunan ve genel evrakda kaydı olan olan arkadaşlar ne yapmalı

BİR YORUM YAZ