Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alımı

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alımı25 Nisan 2015 tarihinde yayımlanan ilana göre Kara Kuvvetleri Komutanlığı, sözleşmeli er alımı yapacak. 2014 yılında birçok sözleşmeli er alımı gerçekleştiren Kara Kuvettleri Komutanlığı, 2015 yılında da sözleşmeli er alımı gerçekleştirecek. Bu haberde sözleşmeli er olmayı hedefleyen adaylar için bir umut kaynağı olacak. Eğer sizde sözleşmeli er olmayı düşünüyorsanız ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nda görev almak istiyorsanız, sözleşmeli er başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.Sözleşmeli Er Alımı

2015 yılının başlaması ardından birçok Komutanlık sözleşmli er alımı ilanı paylaşmaya başladı. Kara Kuvvetleri, Hava Kuvvetleri ve Deniz Kuvvetleri 2014 yılında olduğu gibi 2015’te de birçok sözleşmeli er alımı ilanı paylaştı. Bizde sizler için yeni olan Kara Kuvvetleri sözleşmeli er alımı ilanını paylaştık. Dilerseniz aşağıdaki bağlantı adresi aracılığı ile gerekli başvuru şartlarını inceleyebilirsiniz. Gerekli olan şartları karşıladığınız takdirde ise Kara Kuvvetleri sözleşmeli er alımı ilanına başvuru yapabilirsiniz.

Sözleşmeli Er Başvurusu İçin Ne Yapmak Gerekir ?

Eğer sizde sözleşmeli er olarak görev almak istiyorsanız, güncel olarak ilanları takip etmeniz gerekmektedir. Şuan için (25 Nisan 2015) Kara Kuvvetleri sözleşmeli er temini yapmaktadır. İlana başvuru için aşağıdaki başvuru kılavuzunu incelemeniz gerekmektedir. Kılavuzda başvuru şartları ve başvuru şekli gibi bilgilere yer verilmiştir. Bu detaylarıda inceledikten sonra Kara Kuvvetleri Komutanlığı resmi internet adresi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için Kara Kuvvetleri Komutanlığı resmi internet adresi üzerinden Personel Temini menüsünü kullanmanız gerekmektedir.

kara_kuvvetleri_komutanligi_sozlesmeli_er_ilani_h5239

Aşağıdaki kılavuzda detaylar mevcuttur. Başvuru şartları ve bilgileri okuduktan sonra başvurunuz gerçekleştirebilirsiniz.

Sözleşmeli Er Başvuru Kılavuzu

kara-kuvvetleri-komutanlc4b1c49fc4b1

Bir önceki yazımız olan Sosyal Güvenlik Kurumu Sözleşmeli Personel Alımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. barış dedi ki:

    kara kuvvetleri er sözleşmeli olmak istiyorum

BİR YORUM YAZ