Migros İş Başvurusu

Migros İş BaşvurusuPerakende sektörünün önde gelen şirketlerinden birinde çalışmak istiyorsanız “Migros iş ilanları” başlıklı bu yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz. Migros iş başvurusu nasıl yapılır diye soran arkadaşlara yardımcı olmaya çalışacağız. 

Migros’da çalışmak isteyenler için idari birimler ve mağazalar olmak üzere iki farklı pozisyon var. İdari pozisyonlar Migros Genel Müdürlüklerinde olmak üzere İstanbul, Adana, Antalya Ankara, İzmir ve Trabzon illerinde bölge müdürlükleri mevcut. Mağazalar ise bir çok ilde mevcut. Ayrıca Migros’da staj da yapabilirsiniz. Migros staj başvurusu için yazın 65 -70, kışın ise 45 -50 kontenjan açılmakta.

 

Migros’da başvurabileceğiniz bazı pozisyonlar şunlar:

– Satış Personeli / Satış Danışmanı / Satış Şefi / Satış Görevlisi

– Kasiyer

– Kasap

– Tezgahtar

– Mağaza Yöneticisi

– Meyve – Sebze Tezgahtarı

– Envanter Sorumlusu

– Satın Alma Uzmanı

– Veri Ambarı Uzmanı vs

 

Migros’a Nasıl İş Başvuru Yapılacak ?

Öncelikle bir “cv” hazırlamanız gerekmekte. Örnek bir cv ye buradan ulaşabilirsiniz. 2016 cv örnekleriCv aşamasını kariyer siteleri üzerinden de doldurmanızı isteyebilirler. Daha sonra http://www.migroskurumsal.com/  adresine girip ücretsiz üye olduktan sonra sizden istenilenleri doldurmak. Açıklama kısımlarına çalışmak istediğiniz size yakın bir migros şubesi var ise onları da yazmanız faydanıza olabilir.  Migros maaşları merak ediyorsanız net bir bilgi yok malesef.

Ayrıca facebook da migros kariyer sayfasını ve popüler kariyer sitelerini takip ederek mağaza – mazağa ilanlara direk başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Raporu Nasıl ve Nereden Alınır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ