On Numara Çekiliş Sonuçları – Milli Piyango

On Numara Çekiliş Sonuçları – Milli PiyangoOn Numara çekiliş uygulamasına ülkemizde oldukça fazla bir katılım vardır. Bizde sizler için On Numara Çekiliş Sonuçlarını kolay ve hızlı öğrenebilmeniz için araştırmalar yaptık. Yaptığımız araştırmalar sonucu Milli Piyango İdaresi internet adresinden sonuçları öğrenebileceğinizi öğrendik. On Numara Çekiliş Sonuçlarını ve 2002’den 2014’e bütün çekiliş sonuçlarını öğrenmek için yazımızı takip edin.On Numara çekiliş sonuçları Milli Piyango İradesi tarafından yapılmaktadır. Eğer sizde On Numara çekiliş sonuçlarını ve hangi ile çıktığını öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. En son On Numara çekilişi 18 Ağustos tarihinde yapıldı. On Numaranın 18 Ağustos 2014 kazandıran numaraları ise açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan açıklamaya göre son hafta yani 628.hafta çekilişi kazandıran numaralar şöyle;

1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 22, 47, 50, 52, 57, 59, 66, 73, 76 ve 80

On Numara Çekiliş Sonuçlarını Nasıl Öğrenirim ?

Ülkemizde On Numara çekilişine binlerce kişi katılmaktadır. Eğer sizde şansını denemek isteyen adaylardan biriyseniz ve On Numara çekiliş sonuçlarını hemen öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin.

On Numara çekiliş sonuçlarını Milli Piyango İdaresi internet adresi tarafından öğrenmek çok kolay. Milli Piyango İdaresi internet adresi ile birlikte 2002 yılından bu yana sonuçları öğrenmek mümkün. Sizde sonuçları öğrenmek istiyorsanız hemen buraya tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada en son oynanan On Numara sonuçları görüntülenecektir. Eğer eski bir tarihte yapılan On Numara çekiliş sonuçlarını öğrenmek istiyorsanız sağ üst kısımda bulunan Çekiliş Tarihi kısmından istediğiniz tarihi seçerek öğrenebilirsiniz. İstediğiniz tarihi seçtiğiniz zaman karşınızda çekiliş sonuçları, çekilişin kazanıldığı iller, kazanan sayıları ve ikramiyeler yer alacaktır.

Dikkat != On Numara Sonuçlarını öğrenmek için tıklayın !

On Numara Çekiliş Sonuçları

Aşağıdaki resim aracılığı ile On Numara çekiliş sonuçları sayfasının örneğini inceleyebilirsiniz. Yukarıdaki verdiğimiz linke tıklayarak aşağıdaki görüntüyü elde edebilirsiniz.

Ekran Alıntısı

Bir önceki yazımız olan Dilekçe Nasıl Yazılır ? 2015 Dilekçe Örnekleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ