SETCARD Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır ?

SETCARD Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır ?Popüler yemek kartlarından biri olan SETCARD, internetten hızlı bir şekilde bakiyenizi öğrenmenize olanak sağlıyor. İsteyen SETCARD kullanıcıları, internet üzerinden hız bir şekilde kartında ne kadar kalmış öğrenebiliyor. Peki SETCARD bakiye nasıl öğrenilir ? SETCARD bakiye sorgulama nasıl yapılır ?SETCARD Nedir ?

Türkiye’de personel yemek ihtiyacını elektronik ortama taşıyan SETCARD, 2001 yılında SET Kurumsal Hizmetler A.Ş olarak hizmete başladı. Ve kısa bir aradan sonra elektronik ödeme sistemi ile tanınmaya başladı. İlk başlarda yemek kuponu ile hizmet veren yemek kartı SETCARD, 2005 yılında akıllı kart sistemine geçiş yaptı. Bu sayede karta yüklenen para ile harcama yapabiliyorsunuz. Ayrıca Spectra Pos cihazlarının Türkiye’deki distribütörü olan SET Kurumsal Hizmetler A.Ş, sektörde kart ve posların alt yapısını kendi oluşturan tek firmadır.

SETCARD Kalan Parayı Öğrenme

SET Kurumsal Hizmetler A.Ş, internette yayımladığı hizmet ile kullanıcılarını memnun ediyor. İsteyen personeller SETCARD, internet sitesine girerek ve SETCARD numarasını yazarak kalan bakiyelerini öğrenebiliyor. Eğer sizde kalan bakiyenizi öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki adımları inceleyiniz. İşte SetCard Bakiye Öğrenme

SETCARD Bakiye Öğrenme

  1. SET Kurumsal Hizmetler A.Ş (SETCARD) internet adresi olan “ https://app.setcard.com.tr/BakiyeSorgu.aspx ” adresine giriş yapıyorsunuz.
  2. Sonra sizden SETCARD’ınızın üzerindeki numara isteniyor.
  3. Numaranızı girdiğiniz takdirde, bakiyenizde ne kadar para var öğrenebiliyorsunuz.

set

Bir önceki yazımız olan Sağlık Raporu Nasıl ve Nereden Alınır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ