Teknosa Stajyer Öğrenci Alımı

Teknosa Stajyer Öğrenci AlımıTeknoloji markalarının öncülerinden olan Teknosa stajyer öğrenci alımına devam ediyor. Sende teknolojiyi yakından takip ediyorsan ve bilişim alanında yetenekliysen hemen başvur Teknosa’da staj yapma imkanını yakala. Teknosa stajyer başvurusu yapmak için aşağıdaki yazımızı takip edin.

Sabancı Holding bünyesi altında barınan Teknosa, 2005 yılından bu yana teknoloji alanındaki çalışmalarını profesyonel bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Bilgisayar ve Elektronik devi olan Teknosa’nın bu başarı sırrı arkaplan’da çalışmakta olan elemanlarıdır. Stajyer öğrencileri, bilgisayar ve elektronik alanında geliştirerek müşteri ile alışverişi öğretmek en temel amaçlarından biridir. Sizde bu alanda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız ve bilgisayar, elektronik konusunda deneyim kazanmak istiyorsanız Teknosa’da staj görme olanağınızı değerlendirin.2014 Teknosa Stajyer Başvuru Formu

Her yıl lise ve üniversite olmak üzere stajyer alımı yapan Teknosa, öğrencileri deneyimli bir eleman olabilmesi için staj olanakları sağlıyor. Zorunlu olarak yapılması gereken meslek lisesi ve üniversite stajı için Teknosa öğrencilere kolaylık sağlıyor. Teknosa’ya başvuru yapan adaylar kabul edildikleri takdirde Eylül ve Haziran ayları arasında staj görüyor.

Teknosa’da stajyer öğrenci olmak istiyorsanız yaz stajı için Mayıs, kışın yani okul zamanı staj yapmak istiyorsanız Ağustos ayına kadar başvurularınızı gerçekleştirin. Teknosa stajyer başvurusu için tıklayın. Bu ilgili adresten daha detaylı bir bilgi edinebilir insan kaynakları ile görüşmeler yapabilirsiniz. Eğer kafanız karışık ise aşağıdaki yorum kısmından diğer ziyaretçiler ile fikir alışverişi yapabilirsiniz. Başarılar dileriz.

TEKNOSA STAJ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN !

teknosa

Bir önceki yazımız olan O Ses Türkiye Başvuru Formu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Yasemin ERGİN dedi ki:

    İstanbul Sultanbeyli
    Kız Tekniz ve Meslek Lisesi okuyorum Bilgisayar bölümü WEP TASARIM VE PROGRAMLAMA üzerine okuyorum Zorunlu staj eyitim göremem gerkiyor staj için yardımcı olursanız sevinirim.

  2. Gulsum dedi ki:

    İktisat okuyorum kurumlarinizda staj gormek istiyorum

BİR YORUM YAZ