Tiffany Tomato İş İlanları – İş Başvuruları

Tiffany Tomato İş İlanları – İş BaşvurularıAdının Tiffany olduğuna bakmayın, yerli markadır. ZİYAL GRUP a bağlıdır. Hazır giyim – tekstil sektörünün büyük firmalarından biridir. Tiffany Tomato iş ilanları takip edip başvuruda bulunmak isteyenler için yol haritasını kısaca anlatacağız. Sosyal ve yan haklar olarak servis ve yemekhane hakları vardır. Mağaza bugünlerde genelde şu pozisoynlarda personel alımı yapmakta. 

– Mağaza Müdürü
– Satış Personeli
– Moda Tasarım Asistanı
– Ürün Planlama Sorumlusu
– Satınalma Sorumlusu

Her açık pozisyonun şartları ve kriterleri farklıdır. Mesela Moda tasarım aistanı iş ilanı için “Üniversitelerin Güzel Sanatlar/Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun” şartı var. Ürün planlama iş ilanı için “4 yıllık üniversitelerin tercihen İstatistik, Endüstri Mühendisliği , Matematik, Tekstil Mühendisliği, İşletme bölümlerinden mezun” gibi her pozisyon için özel kriterler de vardır.

 

 

Tiffany Tomato İş İlanlarına Nasıl Başvuruda Yaparım?

 

Tiffany – Tomato iş ilanları kariyer.net üzerinde yayınlanıyor. http://www.kariyer.net/tiffany-is-ilanlari-c3813-p39596/?sonincelenen=1443999&tmpsno=1&isaratipi=2

Başvurmak istediğiniz ilanı tıklayıp başvuruda bulunabilirsiniz. Tabi öncesinde bir üyeliğiniz ve hazırlamış olduğunuz bir cv olması gerekli. Henüz bir cv nin yok ise cv örnekleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Raporu Nasıl ve Nereden Alınır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ