Türk Hava Yollar Kabin Memuru Alımı

Türk Hava Yollar Kabin Memuru AlımıDünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen hava yolları firması Türk Hava Yolları, Türkiye’den sonra ağını genişletmeye devam ediyor. Türk Hava Yolları, profesyonel hizmeti ve kalitesi ile seyehat ağını genişletirken yeni personellerede ihtiyaç duyuyor. Gerek pilot, pilot yardımcıları ve kabin memuru olmak üzere Türk Hava Yolları’nda çalışabilecek yeni personel adayları arıyor. Eğer sizde Türk Hava Yolları Kabin Memuru Başvurusu yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Aşağıdaki metinden yola çıkarak THY kabin memuru başvurusu yapabilir veya eğitilmek üzere THY pilot alımı konusunu inceleyebilirsiniz.Türk Hava Yolları 500 Pilot Alımı

Ülkemizin köklü ve deneyimli hava yolları şirketi olan THY, eğitilmek üzere 500 pilot adayı arıyor. Gelecek nesilin pilotluk mesleğine hevesini kaybettiğini söyleyen THY, pilot adaylar yetiştirmek ve çalıştırmak üzere bu yolu izliyor. Eğer sizinde hayalinizde pilot olmak varsa ve kariyerinize pilot olarak devam etmek isterseniz, Türk Hava Yolları 500 Pilot Alımı başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Yazımızı okuyabilmek için linke tıklamanız yeterlidir.

Türk Hava Yolları Kabin Memuru İş Başvurusu

Türk Hava Yolları, kabin memuru olarak görev yapmak isteyen bayan personeller arıyor. Ayrıca dünyada en fazla noktaya uçma özelliği taşıyan hava yolu şirketi Türk Hava Yolları, iyi bir kariyer için size fırsat sunuyor. Bayan personel başvurusu yapacak adayl arda, güler yüz ve kuvvetli iletişim aranıyor.

THY İş Başvuru Formu

THY kabin memuru için başvuru yapacak adayların başvuru formlarını internet yolu ile alacak. İnternet yolu ile giden e-posta gibi iletişim araçlarından giden başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular ise THY’nin kendi sitesi olan www.turkishairlines.com adresinden yapılacaktır.

THY Kabin Memuru İş Başvurusu için tıklayın.

Kafanıza takılan sorular için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

THY Kabin Memuru Şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Sabıka Kaydı (Adli Sicil Kaydı) bulunmamak. (Sabıka Kaydı öğrenmek için tıklayın.),
  • Kuvvetli ingilizceye sahip ve en az lise ve dengi okullardan mezun olmak,
  • 01/01/1986 ile 31/12/1991 tarihleri arasında doğmuş olmak.

THY Kabin Memuru Fiziki Şartlar

  • Boy ve kilo orantılı olmak ile birlikte, 1-60 ve 1-80 boyları arasında olmak,
  • Daha önce çalıştığı hava yolu şirketinden disiplin yüzünden kovulmamak,
  • Dövme tarzı maddelerden bulunmamak,
  • Uçuş yapabilecek derecede sağlıklı olmak.

ls1137thy

Bir önceki yazımız olan Metro Turizm İş Başvuru Formu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ