Turkcell Aran Kazan Kampanyasına Nasıl Kayıt Olunur?

Turkcell Aran Kazan Kampanyasına Nasıl Kayıt Olunur?Bu yazımızda Turkcell Aran Kazan nasıl yapılır sorunuza cevap vermeye çalışacağız. Eskiden diğer operatörlerden yada sabit hatlardan arandıkça, arandığımız dakika kadar hediye dakika kazanılırdı. Şimdi sistem biraz değişim. Anlatmak için Turkcell Aran Kazan Nedir ?, Aran Kazan Nasıl Kullanılır ? ve Turkcell Aran Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır? gibi en çok sorulan sorulara cevap vermeye çalışacağız. 

Turkcell Aran Kazan Nedir ?

Aran Konuş Kazan, Turkcell abonelerine cevapladıkları çağrılar için çekiliş hakkı kazandıran ve büyük ödül çekilişine dahil eden bir kampanyadır. Kampanya 26/11/2014 – 28/02/2015 tarihleri arasında geçerlidir. Aboneler KAZAN yazıp 2002’ye göndererek 20 TL karşılığında kampanyaya katılarak, anında 20 çekiliş hakkı ve 40 TL/100 DK Turkcell içi günlük konuşma paketi kazanırlar, ayrıca her aranmalarında 1 çekiliş hakkı daha kazanmaya devam ederler. Kampanya sonunda yapılacak çekiliş ile bir kişiye Mercedes-Benz otomobil,bir kişiye iPhone 6 ve bir kişiye iPhone 6 Plus hediye edilecektir.

 

TURKCELL ARAN KAZAN NASIL KULLANILIR ?

KAZAN yazıp 2002’ye göndererek veya 0 888 222 2002 numarası aranarak kampanyaya dahil olunabilir.

 

ÜCRETLENDİRME ?

Katılım başına KDV ve ÖİV dahil 20 TL’dir.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Raporu Nasıl ve Nereden Alınır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ