Türkiye Ekonomi Bankası Personel Alımı

Türkiye Ekonomi Bankası Personel AlımıTürkiye’nin Ekonomi Bankası sloganı ile yola çıkmış banka TEB, yeni çalışma arkadaşları arıyor. Eğer sizde hızla büyüyen ve gelişen TEB A.Ş’de çalışmak ve TEB iş başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yazımızı inceleyebilirsiniz. Türkiye Ekomomi Bankası personel alımı 2015 detayları yazımızda belirtilmiştir. Ve Türkiye Ekonomi Bankası’nın hangi alanda personel alacağı belirtilmiştir.Türkiye Ekonomi Bankası Kariyer

1927 yılında Türkiye’de faaliyet göstermek için kurulan Türkiye Ekonomi Bankası, Kocaeli Halk Bankası T.A.Ş ünvanı ile kurulmuştur. 1982 yılında Çolakoğlu grubu tarafından satın alınana kadar yerel banka olarak faaliyet göstermiştir. Satın alındıktan sonra yurt içinde faaliyet göstermeye başlayan TEB Genel Müdürlüğü, İstanbul’a taşınmıştır. Ardından ismide Türkiye Ekonomi Bankası olarak değişmiştir. Böylece hizmet kalitesini arttırmış ve Türkiye’nin en iyi bankalarından birisi haline gelmiştir. 2013 yılı sonu itibari ile yaklaşık 5.4 milyon müşterisi, 541 şubesi ve 1.474 atmsi bulunmaktadır. Ayrıca 10 binin üzerinde personeli vardır.

Türkiye Ekonomi Bankası Personel Alımı

Türkiye Ekonomi Bankası, 2015 yılında hangi alanlarda personel alacak ? Detaylar maddeler halinde aşağıda açıklanmıştır.

 • Risk Yönetimi Yetkilisi/Yönetici Yardımcısı
 • İstanbul Bölge Satış Yöneticisi Yardımcısı/Yetkilisi
 • Kredi Tahsis Yetkilisi/Yönetici Yardımcısı
 • Aktif Satış Temsilcisi
 • Tahsilat Yetkilisi
 • Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi
 • Pazarlama Müdürü
 • Marketing Senior Menager

alanlarında personel alımı yapmaktadır. Şuan için yayımda olan açık pozisyonu bulunmaktadır. Eğer size açıkta bulunan pozisyonlara erişmek ve Türkiye Ekonomi Bankası iş başvurusu yapmak istiyorsanız, buraya tıklayınız. İş ilanlarına baktığımızda TEB, 2015 yılında pazarlama müdürü alımı gerçekleştirecek.

Türkiye Ekonomi Bankası personel alımı

Türkiye Ekonomi Bankası personel alımı

Diğer bankaların iş ilanlarını görmek için ise sitemizin banka personeli alımları kategorisini inceleyebilirsiniz. Bol şanslar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Raporu Nasıl ve Nereden Alınır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. kader dedi ki:

  Anadolu Ünv. Islt.fakultesi mezunuyum.edirne merkezde ikamet etmekteyim. Bankanizda görev almak isterm tsk ederim

BİR YORUM YAZ