Vodafone Cep Aran Kampanyasına Nasıl Kayıt Olunur ?

Vodafone Cep Aran Kampanyasına Nasıl Kayıt Olunur ?Bir önceki yazımızda Vodafone İş İlanları hakkında bilgiler paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kampanyaları ile kullanıcılarını sevindiren Vodafone operatörünün cep aran kampanyasını paylaşmaya karar verdik. Sitemizde iş ilanları konusunda bilgiler paylaşırken, konu dışıda olsa Cep aran kampanyasından sizde yararlanın istedik. Bu yüzden Vodafone Cep Aran Nedir ?, Cep Aran Nasıl Kullanılır ? ve Cep Aran Kampanyası Nasıl Yapılır ? gibi sorulara cevap verdik.Vodafone Cep Aran Nedir ?

Vodafone, cep aran kampanyası ile sizlere kazandırmaya devam ediyor. Diğer operatörlerden (Turkcell, Avea, Sabit hat) arandığınız her 10 dk için Vodafone size 50 kuruş kazandırıyor. Diğer operatörlerden arandığınız her 10 dk için anında hesabınıza 50 kuruş yatıyor. Böylece ne kadar çok aranırsanız o kadar çok kazanıyorsunuz. Fakat kazandığınız bakiye ile sadece arama yapabiliyorsunuz, internet ve sms gibi hizmetlerden yararlanamıyorsunuz.

Cep Aran Nasıl Kullanılır ?

Diğer operatörlerden arandığınız her 10 dk başına, hesabınıza 50 kuruş yatıran Vodafone Cep Aran Kampanyası için kayıt olmak çok kolay. Dilerseniz sms, dilersenizde arama yolu ile Cep arana kayıt olabiliyorsunuz. Peki Cep Arana Nasıl Kayıt Olunur ?

SMS : Sms yolu ile cep aran kampanyasını başlatmak için ABONE yazarak, 7506‘ya ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.

Arama : Arama yolu ile cep aran kampanyasını başlatmak için 7506‘yı ücretsiz bir şekilde arayabilirsiniz.

Vodafone Cep Aran Bakiyemde Ne Kadar Var ?

Cep aran kampanyasında biriken bakiyemi öğrenmek istiyorum diyorsanız, arama veya sms yolu ile ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Her 10 dk aranmaya 50 kuruş kazandıran Cep Aran Kampanyasındaki hediye miktarını öğrenmek için BAKIYE yazıp, 7506‘ya ücretsiz mesaj atabilir veya 7506‘yı ücretsiz bir şekilde arayabilirsiniz.

Cep Aran Kampanyası Nasıl İptal Edilir ?

Vodafone operatörünün cep aran aboneliğinizi iptal etmek için Vodafone Müşteri Hizmetleri olan 542‘yi arayabilirsiniz. Gerekli destek müşteri hizmetleri tarafından verilmektedir.

Vodafone Cep Aran Kampanya Koşulları

Aşağıda cep aran kampanyasına ait bir kaç koşul verilmiştir. Daha fazlası için Vodafone Müşteri Hizmetleri ile görüşebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 1. Vodafone bireysel faturasız hat kullanan kullanıcılar bu kampanyadan yararlanabilir.
 2. Diğer operatörlerden gelen her 10 dk başına 50 kuruş hattınıza anında yüklenecektir.
 3. Cep aran kampanyasında ne kadar lira kaldığını öğrenmek için, *123#4# tuşlayabilirsiniz.
 4. Vodafone cep aran kampanyası ile sadece arama yapılabilir, sms veya internet paketi yapılamaz.

  Vodafone

vodafone_1774758b

Bir önceki yazımız olan Sağlık Raporu Nasıl ve Nereden Alınır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. isimsiz dedi ki:

  Bütün müşteri hizmetlerine mesaj attım gitmiyor ve kontörlerin neden gidiyor anlamadım lütfen bana yardımcı olun 40 kontör yükledim şu anda 5 kuruş kaldı

  1. Delil dedi ki:

   Orda yazıyor ya msj olarak kulanamasiniz diye bir tek arama oluyor

 2. zeynep dedi ki:

  Bnde cep arandan faydalanmak istiyorum ama olmuyo. İstediginiz işlemi gerçekleştiremiyoruz diye mesaj geliyo yardimci olurmusunuz.

  1. yabar dedi ki:

   7506yı arayın abone olmak için 1 seçeneğine bas. Yada büyük harflerle ABONE yaz 7506ya gönder

  2. Delil dedi ki:

   Ben yaptım oldu senin kind başka bir sorun var her halde abone yaz 7506 gönder oluyor

 3. devrim dedi ki:

  mesaj yoluyla nasıl iptal edilir

BİR YORUM YAZ