Ziraat Katılım Başvuru İlanı – Personel Alımı – Maaşlar

Ziraat Katılım Başvuru İlanı – Personel Alımı – MaaşlarKatılım bankacılığına başlayan Ziraat Bankası, 29 Mayıs tarihinde Ziraat Katılım Bankası adı altınca faaliyete başladı. Bankanın açılması ile 2018 yılına kadar  2200 yeni personel alınacağı duyuruldu. Bazı kaynaklarda bu sayının 3 bin olduğu yazılmaktadır.  Duyurudan sonra internette aranan Ziraat Katılım Bankası Personel Alımı şartları net belli olmasa da şimdiye kadar açıklanan şartları derledik. 

Kimler Başvurabilecek?

Lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunları ilana başvurabilecek. Banka 2015 yılı içinde 2.000 kişiyi işe almayı planlıyor.

 

Hangi İllerde Görev Yapacaklar?

Bu sorunun cevabı net olmamakla beraber şube açılan her ilde çalışma imkanı olacaktır. Büyükşehirlerden başlayarak 170 şube hedefine ulaşacaktır.

 

Alım Nasıl Yapılacak?

Başvurular yapıldıktan sonra yazılı sınava girecek adaylar. Başarılı olanları sözlü mülakat bekliyor. Sözlü mülakatın ardından başarılı olanlar başvurdukları pozisyonlara başlayabilecekler.

 

Maaş Ne Kadar?

Maaş, çalıştığınız pozisyona göre değişir. Banko görevlisi ile Müfettiş Yardımcısı yada Uzman Yardımcısı farklı maaşlar alırlar.

 

Başvurular Ne Zaman?

Başvuru takvimi henüz açıklanmadı. (30 Haziran 2015 itibarı ile). Başvurular alınmaya başlandığında nasıl başvurulacağı ve nereye – nasıl başvurulacağı belli olduğunda buradan açıklayacağız. İş başvurusu yapabileceğiniz linki yayınlayacağız.

 

Ziraat Katılım Sınavı Ne Zaman?

Başvuru takvimi açıklanmadığı için Ziraat Katılım Bankası sınav tarihi belli değil.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Raporu Nasıl ve Nereden Alınır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ